Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas: tel. 515 178 528,  e-mail: bialobrzegi@dilerhusqvarna.pl

INSTALACJA KOSIARKI AUTOMOWER .
6.jpg

Rozpocznij od oględzin trawnika. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia lub zablokowania maszyny, należy oczyścić trawę z kamieni, gałązek, narzędzi, zabawek i podobnych przeszkód. Gdy trawa jest dłuższa niż dziesięć centymetrów, zaleca się ostatni raz skosić ją zwykłą kosiarką.

1. Ustawianie stacji ładującej

Umieść stację ładującą na płaskim podłożu w środku obszaru koszenia tak, aby wokół niej była wolna przestrzeń. Sprawdź, czy stacja jest wolna od działania promieni słonecznych, z dala od zraszaczy i w pobliżu gniazdka elektrycznego.

2. Naładuj akumulator

Kiedy już umieścisz w odpowiednim miejscu stację ładującą, należy naładować automatyczną kosiarkę. Należy umieścić automatyczną kosiarkę w stacji ładującej i przejść do następnego etapu. Ładowanie rozładowanego akumulatora trwa 80-100 minut.

3. Układanie przewodu ograniczającego

Przewód ograniczający wyznacza krawędzie trawnika i określa obszar pracy kosiarki. Po prostu przymocuj go do podłoża za pomocą specjalnych gwoździ znajdujących się w opakowaniu, a automatyczna kosiarka będzie wiedzieć dokładnie, kiedy skręcić. Ułóż „wyspy” z przewodu ograniczającego wokół rabat kwiatowych i krzewów, aby zapobiec najechaniu na nie przez kosiarkę.

4. Układanie przewodu doprowadzającego

Przewód doprowadzający pomaga kosiarce Automower® firmy Husqvarna znaleźć drogę do stacji ładującej, kiedy wymaga ładowania. Podłącz jeden koniec do stacji i umieścić przewód w poprzek ogrodu, aby jego drugi koniec sięgnął najdalszej części ogrodu, by automatyczna kosiarka mogła go z łatwością odnaleźć. Drugi koniec powinien zostać połączony z przewodem ograniczającym w miejscu ich przecięcia. Oba przewody zostają w ten sposób połączone ze stacją ładującą.

5. Relaks

Włącz kosiarkę Automower® firmy Husqvarna, wybierz czterocyfrowy kod pin, a następnie ustaw wysokość koszenia i godziny pracy. To już wszystko! Automatyczna kosiarka sama się ładuje, po czym rusza do pracy — nie trzeba już kosić trawnika samodzielnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.