Kultywatory pomogą zarówno w pielęgnacji trawnika, jak i w przygotowaniu grządki pod zasiew. W ofercie występują dwa rodzaje kultywatorów: z przednim lub tylnym urządzeniem roboczym. Maszyna z tylnym urządzeniem roboczym służy do spulchniania ubitej warstwy ziemi czy trawnika. Kultywatory z przednim urządzeniem roboczym są wydajniejsze w prostszych pracach, takich jak przygotowywanie rabat i grządek pod nasadzenia. Niektóre modele mogą być doposażone w pług i obsypnik.

Pubert

Kultywator Pubert ARO 40HC3

Kultywator Pubert ARO 40HC3
Kultywator Pubert ARO 40HC3

Glebogryzarka z silnikiem Honda o mocy 4,8 KM jest objęta 5 letnią gwarancją. Wyposażona w 2 biegi do przodu i 1 bieg wsteczny, dzięki czemu ułatwia pracę eliminując konieczność zawracania. Ten kompaktowy model glebogryzarki wyposażony został w skrzynię biegów w polimerowej powłoce ze stalowym wałkiem zębatym. 1 bieg - pracuje w zakresie od 60 do 80 obr/min idealnie nadaje się do trudnych zadań na początku sezonu wiosennego oraz do orki 2 bieg - pracuje w zakresie od 140 do 160 obr/min będzie odpowiedni do pracy w mniej zbitej ziemi, w pracach wykończeniowych Glebogryzarka Pubert jest wyposażona w kute zęby układu roboczego. Zęby są demontowane, dzięki czemu można łatwo zmniejszyć szerokość roboczą, aby dobrać ją odpowiednio do wykonywanej pracy. Dyski boczne świetnie chronią uprawy przyległe. Glebogryzarka spalinowa ARO umożliwia przygotowanie gleby do głębokości 32cm. Eliptyczny kształt kierownicy pozwala na lepsze uchwycenie co w znacznym stopniu wpływa na poprawę sterowania glebogryzarką. Dzięki regulacji pionowej i poziomej uchwytu maszynę można dopasować do operatora oraz do pracy w różnym terenie. Transport glebogryzarką poza ogrodem jest ułatwiony poprzez przednie koło, które jest chowane podczas pracy.

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 2 830,00 zł
szt.

Kultywator Pubert ECO MAX 45BC2

Kultywator Pubert ECO MAX 45BC2
Kultywator Pubert ECO MAX 45BC2

Glebogryzarka spalinowa Pubert EcoMAX z silnikiem Briggs & Stratton o mocy 4,7 KM o pojemności 169 cm3 zalecana jest do pracy na powierzchni 1000m2. Jest idealna dla ogrodników poszukujących wszechstronnej maszyny. Bieg wsteczny ułatwia manewrowanie i pozwala pracować w ogrodzie warzywnym przy minimalnym wysiłku. Glegobryzarka zapewnia wysoką wydajność dzięki mocnej jednostce napędowej wykorzystywanej często w innych maszynach ogrodniczych. Dyski boczne świetnie chronią uprawy przyległe. Glebogryzarka spalinowa EcoMAX 45BC2 umożliwia przygotowanie gleby do głębokości 32cm. Dzięki regulacji pionowej i poziomej uchwytu maszynę można dopasować do operatora oraz do pracy w różnym terenie. Transport poza ogrodem jest ułatwiony poprze przednie koło, które jest chowane podczas pracy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 2 480,00 zł

Kultywator Pubert Roto 408

Kultywator Pubert Roto 408
Kultywator Pubert Roto 408

Glebogryzarka Roto 408 jest idealna do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracania dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy. Niezależnie od rodzaju gleby, prowadzenia glebogryzarek serii 400 jest płynne i elastyczne. Glebogryzarka może pracować na obszarach do 2500 metrów kwadratowych. Wyposażona w 2 biegi do przodu (1 do pracy, 1 do transportu) + 1 wsteczny, ROTO 408 posiada niezawodną, japońską przekładnię zapewniającą trwałość, wydajność i pełną satysfakcję! Dla całkowitej kontroli i dostosowania do każdego rodzaju gleby, wszystkie zęby obracają się w tym samym kierunku co koła. Uchwyt może być dostosowany do własnych potrzeb. Glebogryzarka spalinowa ROTO 408 posiada również boczną regulację, która pomaga użytkownikowi pozostać z boku maszyny podczas orki (bez ryzyka deptania uprawianej gleby lub podczas pracy w pobliżu ściany, żywopłotu, ogrodzenia ...) Szerokość robocza 480 mm Prędkość obrotowa noży 207,3 obr/min Pojemność silnika 160 cm³ Max obroty silnika 3600 rpm Zalecana powierzchnia >2500 m² Max moc silnika 4,8 KM Producent silnika Honda Model silnika GP160 Bieg 2 do przodu(1 do pracy, 1 transp.), 1 do tyłu Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l Max głębokość robocza 350 mm Ciężar 73 kg 5-letnia gwarancja

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 5 740,00 zł
szt.

Kultywator Pubert Vario 40HC3

Kultywator Pubert Vario 40HC3
Kultywator Pubert Vario 40HC3
Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario to idealne narzędzie do spulchniania gleby, utrzymywania w porządku ogrodu warzywnego, a przy zastosowaniu dostępnych akcesoriów do orania lub wykopywania ziemniaków. Mechaniczna przekładnia, zastosowana w glebogryzarce Vario, z dwoma biegami do przodu i biegiem wstecznym, zaprojektowana przez firmę Pubert, pozwala na wydajną pracę w każdych warunkach. Jest to pierwsza glebogryzarka spalinowa ze zmienną prędkością układu roboczego, którą można regulować od 28 do 165 obr/min. Ostrza układu roboczego umożliwiają doskonałą pracę nawet w twardej ziemi, a dyski boczne chronią uprawy przyległe. Glebogryzarka Vario 40HC3 umożliwia przygotowanie gleby do głębokości 32cm.Eliptyczny kształt kierownicy pozwala na lepsze uchwycenie co w znacznym stopniu wpływa na poprawę sterowania glebogryzarką. Dzięki regulacji pionowej i poziomej uchwytu maszynę można dopasować do operatora oraz do pracy w różnym terenie.  Szerokość robocza 350 / 600 / 850 mm Prędkość obrotowa noży od 28 do 165 obr/min Pojemność silnika 160 cm³ Max obroty silnika 3600 rpm Zalecana powierzchnia <2500 m² Max moc silnika 5 KM Producent silnika Honda Model silnika GP160 Bieg 2 do przodu, 1 do tyłu Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l Max głębokość robocza 320 mm Ciężar 60 kg 5-letnia gwarancja

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 3 540,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl