Każdy element maszyn Echo został zaprojektowany w Japonii i wyprodukowany przez korporację Yamabiko, mającą swą siedzibę w Tokio-mieście duchowego domu technologicznego rzemiosła. Japońskie produkty są wysoko cenione przez wszystkich klientów, a wynika to z ich wysokiej jakości oraz niezawodności. Wszystkie nasze maszyny są zaprojektowane i wyprodukowane w tym samym najwyższym standardzie. podczas produkcji nie godzimy się na żadne kompromisy , a nasze produkty powstają według ściśle nadzorowanych japońskich norm jakości i spójności produkcji.

Korporacja Yamabiko została utworzona z połączenia firm Kioritz (Echo) oraz Shindaiwa, mających ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń branży leśnej
i ogrodniczej.

Celem koncernu Yamabiko jest stworzenie bliskiego kontaktu ludzi z naturą dzięki produktom bezpiecznym dla użytkowników i przyjaznym środowisku. Produkowane urządzenia spełniają najostrzejsze normy ochrony środowiska, szczególnie pod względem emisji spalin(EC1 i EC2) oraz hałasu. Bezpieczeństwo niezawodność oraz komfort pracy operatora są sprawami priorytetowymi w procesach projektowym i innowacyjnym produktów, czego dowodem są wykorzystywane systemy ułatwionego rozruchu, niskich wibracji, niskiej wagi, wstępnego oczyszczania powietrza oraz ergonomicznej budowy. Niezawodność i doskonałość maszyn zapewnia sieć własnych linii produkcyjno - montażowych gdzie wszystkie podzespoły i urządzenia są projektowane, produkowane i składane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników firmy Yamabiko.

Echo

ECHO CS-352ES

ECHO CS-352ES
ECHO CS-352ES

 

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 1 169,00 zł
szt.

Pilarka ECHO CS -501SX

Pilarka ECHO CS -501SX
Pilarka ECHO CS -501SX

Dostępność: brak towaru

Cena: 2 999,00 zł

Pilarka ECHO CS 4510-ES

Pilarka ECHO CS 4510-ES
Pilarka ECHO CS 4510-ES

Pilarka spalinowa ECHO CS-4510ES ma mocny profesjonalny 2-suwowy silnik o pojemności 45 cm3, zapewniający wiodącą w swojej klasie wydajność cięcia, bardzo dobrą wydajność pracy przy zachowaniu niskiej emisji spalin. Jest to maszyna łatwa w obsłudze a przy tym zapewniająca dużą siłę cięcia.Esencją Echo są innowacje, dlatego też i w tym modelu nie mogło ich zabraknąć. Udogodnienia zastosowane w modelu Echo CS-4510ES przekraczają oczekiwania. Pilarka posiada zawór dekompresyjny, który zdecydowanie ułatwia rozruch maszyny. Ponadto zastosowano nowo zaprojektowane beznarzędziowe nakrętki (paliwową i olejową) w celu ułatwienia ich napełniania łatwego uzupełniania. Do tego nowo zaprojektowany filtr powietrza dla sprawdzonej filtracji poprawiający jakość użytkowania i konserwacji maszyny.

Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 2 179,00 zł
szt.

Pilarka ECHO CS-2511TES

Pilarka ECHO CS-2511TES
Pilarka ECHO CS-2511TES

Jest to mechaniczna pilarka spalinowa charakteryzująca się niską wagą oraz kompaktową budową. Posiadająca rewelacyjny stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych na świecie pilarek arborystycznych. Właśnie dlatego stała się ulubioną maszyną arborystów, wspinaczy i leśników z całego świata. Choć maszyna ta potocznie nazywana jest "pilarka jednoręczna" to należy pamiętać, iż jest to kolokwialne określnie pilarki górnouchwytowej.

ERGONOMIA: Jest to najlżejsza i najbardziej kompaktowa pilarka w ofercie Echo. Waży 'na sucho' zaledwie 2,3 kilograma przez co jest niezwykle zwrotna i może być używana do długotrwałej pracy przy jednoczesnym niewielkim zmęczeniu. W czasie pracy silnik wytwarza 1,51 KM mocy.

Dostępność: Zapytaj o dostepność telefonicznie

Wysyłka w: 0 dni

Cena: 1 849,00 zł
szt.

Pilarka ECHO CS-420ES

Pilarka ECHO CS-420ES
Pilarka ECHO CS-420ES

Pilarka spalinowa Echo CS-420ES to profesjonalna maszyna klasy średniej, idealna do wycinania i pracy przy średnich wycinkach, wyposażona w nowoczesny silnik o pojemności 40,2 cm3 posiadający system Easy Start. Pilarka oferuje wszystko to, czego można oczekiwać od maszyny klasy średniej.Przydatne funkcje pilarki Echo CS-420ES obejmują beznarzędziowy dostęp do filtra powietrza celem jego wyczyszczenia nawet w rękawicach roboczych. Ponadto posiada boczny napinacz łańcucha co umożliwia łatwą łatwą jego regulację. System przeciwoblodzeniowy zapobiega zamarzaniu gaźnika w chłodniejszych miesiącach. Pilarka jest napędzana silnikiem o pojemności 40,2 cm3charakteryzującym się niską emisją spalin.

Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Dostępność: brak towaru

Cena: 1 849,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl